Privilēģiju kartes lietošanas noteikumi

 1. Par Privilēģiju kartes turētāju var kļūt jebkura persona, kura aizpildījusi tiešsaistes formu www.lazermedicinasklinika.lv vai www.venucentrs.lv un saņēmusi lietošanā Privilēģiju karti vai e-pasta apstiprinājumu par iespēju sākt izmantot ar Privilēģijas karti piešķirtās priekšrocības.
 2. Privilēģiju kartei var pieteikties tikai fiziskas personas, lai saņemtu mūsu klīnikās sniegtos pakalpojumus vai iegādātos preces mūsu interneta veikalā www.ameda.lv par īpašām cenām.
 3. Uz vienas personas vārda var tikt reģistrēta viena Privilēģiju karte. Privilēģiju karte ir personīga, un to var izmantot tikai tā persona, uz kuras vārda Privilēģiju karte ir reģistrēta.
 4. Privilēģiju kartes nozaudēšanas gadījumā īpašnieks var vērsties klīnikas adresē Jaunā Mežaparka ielā 4, Rīgā, vai rakstot uz e-pastu: info [at] flebomedika [dot] lv.  
 5. Privilēģiju karte tās īpašniekam nodrošina šādas priekšrocības:
 • ikmēneša īpašos piedāvājumus;
 • personalizētas cenas un atlaides.
 1. Informācija par īpašajiem piedāvājumiem un atlaidēm var tikt izsūtīta uz Privilēģiju kartes turētāja norādīto e-pasta adresi, ievērojot Flebomedika Privātuma politiku. Ar informāciju par īpašajiem piedāvājumiem var iepazīties arī mūsu tīmekļa vietnēs.
 2. Piedāvājumi izmantojami tikai mūsu klīnikās Rīgā. Piedāvātās atlaides nesummējas.
 3. Dalību Privilēģiju kartes programmā pēc savas iniciatīvas var pārtraukt, nosūtot attiecīgu iesniegumu uz e-pastu: info [at] flebomedika [dot] lv.
 4. Pēc dalības pārtraukšanas Privilēģiju karte automātiski tiek bloķēta un sniegtie personas dati no datu bāzes tiek dzēsti.
 5. Ar detalizētiem personas datu apstrādes noteikumiem variet iepazīties mūsu Privātuma politikā.