Prof. Dr. med. Uldis Mauriņš

Ķirurgs, flebologs, medicīnas doktors

Dr. Uldis Mauriņš ir absolvējis Latvijas Medicīnas akadēmiju, izgājis ķirurģijas rezidentūru Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā. Doktora grādu fleboloģijā ieguvis Bonnas universitātē. Disertācijas darba vadītājs profesors Eberhards Rābe - starptautiski atzīts eksperts venozo saslimšanu diagnostikā un ārstēšanā.

Dr. med. Uldis Mauriņš ir Baltijas flebologu biedrības prezidents, Latvijas ķirurgu asociācijas biedrs, Vācijas flebologu biedrības, Meksikas flebologu biedrības, Latvijas un starptautiskās  flebologu biedrības biedrs, Starptautiskā miniflebektomijas foruma biedrs. Vienlaikus ir daudzu zinātnisku un populārzinātnisku publikāciju autors, kuras veltītas venozo saslimšanu diagnostikai un ārstēšanai.

Savu profesionālo darbību sācis kā ķirurgs Ķirurģijas klīnikā, Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā. Deviņus gadus strādājis par ķirurgu - flebologu Veselības centrā 4. 2001.gadā kopā ar brāli Ģirtu Mauriņu izveidoja uzņēmumu SIA Flebomedika un šobrīd strādā par ķirurgu - flebologu Dr. Mauriņa Vēnu Centrā, kā arī regulāri sniedz konsultācijas pacientiem Latvijas reģionos.

Flebologs U. Mauriņš ir ieguvis daudz starptautisku apbalvojumu un stipendiju. Starptautiski atzīts eksperts lāzerterapijā, kas īpaši specializējies ķirurģijā un fleboloģijā. Regulāri veic ārstu apmācību Latvijā un citās Eiropas valstīs.

Iesaki draugiem: 

Vērtējums: 
5
vidēji: 5 (1 balss)