Klīnika

Dr. Mauriņa klīnika ir viena no Eiropā modernākajām lāzermedicīnas un vēnu ārstēšanas klīnikām. 

Klīnikas specializācija ir fleboloģija, proktoloģija, ķirurģija, dermataloģija un estētiska. Pirms 15 gadiem Dr. Mauriņa klīnika (iepriekšējais nosaukums – Dr. Mauriņa Vēnu klīnika) devās savā pirmajā izbraukuma vizītē uz Tukumu, ko var uzskatīt par simbolisku klīnikas pirmo darba dienu. Profesors Uldis Maurins jau pirms 25 gadiem, kad sāka darboties fleboloģijā, vēlējās attīstīt vēnu ārstēšanu un padarīt to ne tikai efektīvu un drošu, bet arī ikvienam pieejamu. Tieši profesors ne tikai savā praksē, bet Latvijā ieviesa kāju vēnu lāzeroperācijas, kas nodrošina drošu un ar ātru atveseļošanās periodu.

 

2009. gadā astoņi apņēmīgi mediķi uzsāka savu ceļu, lai faktiski izmainītu visu veidu vēnu ārstēšanu Latvijā. Šobrīd klīnikā strādā jau 45 mediķi, lai ikvienam pacientam būtu pieejama mūsdienīga un kvalitatīva ārstēšana, kas ļauj atgūt dabas doto labsajūtu.

Katru gadu mūs apmeklē tūkstošiem pacientu, kuriem veiksmīgi esam izārstējuši vēnu varikozi, trofiskās čūlas un citas saslimšanas ar mūsdienīgām, drošām un pārbaudītām metodēm.

Klīnika piedāvā kāju vēnu skleroterapiju, lāzeroperācijas, limfodrenāžu, kompresijas zeķes un citus pakalpojumus.

Dr. Mauriņa klīnikas sniegtie pakalpojumi un tehnoloģijas ir līdzvērtīgi vadošo Pasaules klīniku piedāvātajiem, savukārt cenas – pieejamas ikvienam. Klīnikā ārstēšanu veic tikai augstas kvalifikācijas speciālisti – flebologi vai asinsvadu ķirurgi.

Plašās un mājīgās telpās izvietotas 6 operāciju zāles, 20 konsultāciju un procedūru telpas, kā arī 7 palātas. Šeit, Mežaparka priežu ieskautā modernā ēkā, Jūs sagaidīs profesionālākie ārsti un pretimnākošs personāls, lai padarītu Jūsu vizīti patīkamu un komfortablu.

Kontaktinformācija

Esi bijis pie mums? Uzraksti atsauksmi!