Izmaiņas ārstniecības pakalpojumu organizēšanā Dr. Mauriņa klīnikā

Sakarā ar COVID-19 infekcijas izplatības dēļ izsludināto ārkārtējo situāciju no pirmdienas, 2021. gada 18. oktobra, "Dr. Mauriņa klīnikā" pakalpojumi tiek sniegti sekojošā kārtībā.

Pakalpojumi tiks sniegti divos režīmos:

 Veselības aprūpes pakalpojumi tiks sniegti "sarkanajā režīmā". Visiem apmeklētājiem tiek mērīta temperatūra, ja tā pārsniedz 37 C, tad pakalpojums netiek sniegts. Uz ārstu konsultācijām pieņemam visus, ir vakcinēts vai nav vakcinēts. Nepieņemam tikai ar temperatūru un saukstēšanās simptomiem.

 Dienas stacionāra un operāciju pakalpojumi tiks sniegti "dzeltenajā režīmā". Pakalpojumu saņēmējam jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts vai RNS testa pārskats. Uz operācijām var nākt tikai ar sertifikātiem vai testiem, kas derīgi 48 stundas.

Klīnikā pacients ienāk bez pavadošām personām! Pavadošās personas klīnikā neienāk arī līdznācēji bērni, izņemot, veciem cilvēkiem un bērni kam ir pieraksts pie ārsta.

Klīnika

Dr. Mauriņa Vēnu klīnika ir viena no Eiropā modernākajām lāzermedicīnas un vēnu ārstēšanas klīnikām. 

Esiet laipni gaidīti vienā no Eiropas modernākajām un pieredzes bagātākajām vēnu klīnikām - Dr. Mauriņa Vēnu centrā!

Katru gadu mūs apmeklē tūkstošiem pacientu, kuriem veiksmīgi esam izārstējuši vēnu varikozi, trofiskās čūlas un citas vēnu saslimšanas ar mūsdienīgām, drošām un pārbaudītām metodēm.

Vēnu centrs piedāvā kāju vēnu skleroterapiju, lāzeroperācijas, limfodrenāžu, kompresijas zeķes un citus pakalpojumus.

Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas sniegtie pakalpojumi un tehnoloģijas ir līdzvērtīgi vadošo Pasaules klīniku piedāvātajiem, savukārt cenas – pieejamas ikvienam. Vēnu centrā ārstēšanu veic tikai augstas kvalifikācijas speciālisti – flebologi vai asinsvadu ķirurgi.

Plašās un mājīgās telpās izvietotas 2 operāciju zāles, 7 konsultāciju un procedūru telpas, kā arī 3 palātas. Šeit, Mežaparka priežu ieskautā modernā ēkā, Jūs sagaidīs profesionālākie ārsti un pretimnākošs personāls, lai padarītu Jūsu vizīti patīkamu un komfortablu.

Kontaktinformācija

 

 

Klīnikas virtuālā tūre

Esi bijis pie mums? Uzraksti atsauksmi!